Organizatorzy
Współorganizator
Sponsor
Sponsor panelu (hala sportowa)
Partnerzy
Patronat Medialny
 
 
Sponsor
Modern Forms to polski producent medali, statuetek, trofeów, tablic i szyldów, z powodzeniem działający na rynku międzynarodowym. Nowoczesny park maszynowy oraz zespół najwyższej klasy ekspertów to wyróżniki firmy, które pozwalają na realizację indywidualnych zleceń najbardziej wymagających klientów.
Nasze medale zdobiły szyje zawodników na wielu imprezach sportowych organizowanych w Polsce i za granicą. Współpracujemy z fundacjami, związkami i klubami sportowymi, a także organizatorami masowych imprez sportowych. Ponadto w portfolio klientów Modern Forms znajdują się takie marki jak: Google, Rolls Royce, BMW, PGE czy mBank. Więcej informacji na temat firmy znaleźć można pod adresem: www.modernforms.pl.

MODERN FORMS
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów
+48 17 7421369
kontakt@modernforms.pl
www.modernforms.pl
Sponsor panelu (hala sportowa)
H2Oshop.pl – to w ostatnich latach najdynamiczniej rozwijający się specjalistyczny sklep pływacki w Polsce, znany z najszerszej oferty produktów najbardziej rozpoznawalnej w Europie marki pływackiej – ARENA. Jest również bezpośrednim importerem światowych producentów takich jak Strechcordz, Finis, MadWave a od niedawna wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki HEAD.
Wartości „Pomagamy Wygrywać” oraz „Kupuj z Pierwszej Ręki” starannie i nieustannie przestrzegane oraz realizowane przez pracowników Firmy powodują, że systematycznie powiększa się grono zadowolonych klientów.
Gorąco zachęcamy do współpracy trenerów i przedstawicieli klubów, dla których mamy specjalnie przygotowaną ofertę dotyczącą zakupów klubowych sprzętu pływackiego, jak również wyposażenia pływali.
Do zobaczenia na konferencji, pozdrawiamy serdecznie
zespół www.H2Oshop.pl  

*Materiał opracowany przez www.H2Oshop.pl.
PARTNERZY
3Waters – nie bez powodu w naszej nazwie jest słowo water, ponieważ woda jest naszym żywiołem. Cyfra 3 oznacza nasze ukierunkowanie na: PŁYWANIE, NURKOWANIE i TRIAHLON – w swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na rozwój właśnie tych dyscyplin sportu.
Zaopatrujemy pływaków w niezbędny sprzęt i ubiór najbardziej znanych marek – ARENA, FINIS i TYR. Posiadamy set testowy pomocy dydaktycznych dla trenera i zawodników firmy FINIS. Wspieramy kluby zaopatrując je w odżywki firmy VITARGO, pomagamy skompletować spersonalizowany sprzęt, stroje dla trenerów i zawodników.
Dla triathlonistów mamy w ofercie stroje, okularki treningowe i startowe oraz niezbędne odżywki, suplementy i sprzęt wspomagający trening wodny: łapki, deski, płetwy, ósemki, itp. Posiadamy w sprzedaży pianki triathlonowe firmy ORCA oraz dysponujemy wypożyczalnią.
Naszą pasję do wody uzupełnia Centrum Nurkowe. Organizujemy szkolenia, wyprawy i wyjazdy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapewniamy niezbędny sprzęt w sprzedaży i wypożyczalni do bezpiecznego zwiedzania cudownego podwodnego świata.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich szkoleniowców i przedstawicieli klubów. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym wymaganiom i mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie brać udział w rozpowszechnianiu i rozwoju polskiego sportu.
Akademia Sportów Wodnych "3 WATERS"
ul. Małobądzka 6
42-500 Będzin
e-mail: info@3waters.pl
e-mail: sklep@3waters.pl
www.3waters.pl
Variopool Polska Sp. z o.o.
ul. Storrady Świętosławy 1/209
71-602 Szczecin
e-mail: info@variopool.pl
www.variopool.pl
Informacja dla sponsorów
Konferencja jest doskonałą okazją do rozpowszechnienia wizerunku i zaprezentowania oferty Państwa firmy. W kwestiach związanych z promocją i wsparciem wydarzenia, np. przez zamieszczenie reklamy / prezentacji w materiałach konferencyjnych, wystąpienia w ramach wybranego sponsorowanego panelu, prezentacji logo, banerów reklamowych i innych form reklamy, szczegółowych informacji udzieli Państwu Katarzyna Urbańczyk-Kogut (e-mail: Katarzyna.Urbanczyk@aknet.biz.pl, tel. kom.: 601 891 861).
 
Projekt AKNET