Organizatorzy
Współorganizator
Sponsor panelu
Partnerzy
Patronat Medialny
 
 
Sponsor panelu
Modern Forms to polski producent medali, statuetek i pucharów, z powodzeniem działający na rynku polskim i międzynarodowym. Innowacyjna technologia, nowoczesny park maszynowy oraz zespół najwyższej klasy specjalistów to wyróżniki firmy, które pozwalają na realizację indywidualnych zleceń najbardziej wymagających Klientów.
Udział w ubiegłorocznej konferencji przyniósł naszej firmie wiele realizacji o tematyce pływackiej. Rozpoczęliśmy współpracę m. in. z Łódzkim czy Małopolskim Związkiem Pływackim, a także wieloma klubami z całej Polski. Naszymi medalami nagrodzono tysiące pływaków w Polsce i za granicą. Dostarczamy trofea na imprezy pływackie różnej rangi, jednak niezależnie od prestiżu i wielkości imprezy, wszystkie nasze realizacje łączy jedno – uśmiech i zadowolenie nagrodzonych pływaków. W 2018 roku zostaliśmy również oficjalnym partnerem i dostawcą nagród sportowych na imprezach organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Więcej informacji o naszych produktach znaleźć można na stronie: www.produkcjamedali.pl oraz www.statuetki-trofea.pl.
Do zobaczenia we wrześniu

MODERN FORMS
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów
+48 17 7421369
kontakt@modernforms.pl
www.modernforms.pl
PARTNERZY
Variopool Polska Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 37/4a
70-423 Szczecin
e-mail: info@variopool.pl
www.variopool.pl
Informacja dla sponsorów
Konferencja jest doskonałą okazją do rozpowszechnienia wizerunku i zaprezentowania oferty Państwa firmy. W kwestiach związanych z promocją i wsparciem wydarzenia, np. przez zamieszczenie reklamy / prezentacji w materiałach konferencyjnych, wystąpienia w ramach wybranego sponsorowanego panelu, prezentacji logo, banerów reklamowych i innych form reklamy, szczegółowych informacji udzieli Państwu Katarzyna Urbańczyk-Kogut (e-mail: Katarzyna.Urbanczyk@aknet.biz.pl, tel. kom.: 601 891 861).
 
Projekt AKNET