Organizatorzy
Współorganizator
Sponsor konferencji
Partnerzy
Patronat Medialny
 
 
Sponsor konferencji


Decathlon Sp. z o.o.
ul. Geodezyjna 76, 03-290 Warszawa
www.decathlon.pl/pływanie
Variopool Polska Sp. z o.o. – reprezentuje holenderską firmę Variopool B.V. Od 1968 r., lider na rynku ruchomych den i pomostów przegradzających do basenów, projektuje, wytwarza, instaluje oraz serwisuje produkty ze swojej szerokiej oferty. Ruchome dna, pionowe i poziome pomosty przegradzające, ścianki przegradzające do wszystkich rodzajów basenów projektowane i produkowane są na indywidualne zamówienie we wszystkich rozmiarach. Przeznaczone są do basenów rekreacyjnych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz prywatnych. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie obiektów, dając możliwość łatwej zmiany ich parametrów i przystosowania do oczekiwań różnych grup użytkowników.
Pierwsze ruchome dno firma Variopool zainstalowała w Holandii w 1969 r. – funkcjonuje ono do dziś. Od tego czasu potentat branży basenowej zrealizował ponad 900 projektów na całym świecie. Synonimem nawy firmy jest innowacyjność a dewizą: jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. Niewątpliwie dzięki tak solidnemu podejściu firma jest dzisiaj partnerem takich organizacji, jak m.in.: KNZB, LEN, FINA, FIFA, czy PZP.
Variopool Polska Sp. z o.o.
www.variopool.pl
PARTNERZY
Prowadzimy kursy i szkolenia – z nami możesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz zakres wykonywanych usług. Naszym celem jest inspirowanie ludzi do nieustannego rozwoju, doskonalenia własnego warsztatu pracy, oraz odkrywania własnych zasobów, możliwości i potencjału. Nasza firma to zgrany zespół instruktorów i trenerów pracujących z pasją i zaangażowaniem, posiadających bardzo duże doświadczenie zawodowe, których umiejętności są stale doskonalone. Autorskie programy dydaktyczne zostały opracowane przy udziale specjalistów poszczególnych dziedzin.

Centrum Szkoleń Instruktorskich "Green Way"
Kochanowskiego 5/53, 23-200 Kraśnik
+48 665 011 813
+48 607 648 811
biurogw@gmail.com
www.szkolenia-gw.pl
3Waters – nie bez powodu w naszej nazwie jest słowo water, ponieważ woda jest naszym żywiołem. Cyfra 3 oznacza nasze ukierunkowanie na: PŁYWANIE, NURKOWANIE i TRIAHLON – w swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na rozwój właśnie tych dyscyplin sportu.
Zaopatrujemy pływaków w niezbędny sprzęt i ubiór najbardziej znanych marek – ARENA, FINIS i TYR. Posiadamy set testowy pomocy dydaktycznych dla trenera i zawodników firmy FINIS. Wspieramy kluby zaopatrując je w odżywki firmy VITARGO, pomagamy skompletować spersonalizowany sprzęt, stroje dla trenerów i zawodników.
Dla triathlonistów mamy w ofercie stroje, okularki treningowe i startowe oraz niezbędne odżywki, suplementy i sprzęt wspomagający trening wodny: łapki, deski, płetwy, ósemki, itp. Posiadamy w sprzedaży pianki triathlonowe firmy ORCA oraz dysponujemy wypożyczalnią.
Naszą pasję do wody uzupełnia Centrum Nurkowe. Organizujemy szkolenia, wyprawy i wyjazdy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapewniamy niezbędny sprzęt w sprzedaży i wypożyczalni do bezpiecznego zwiedzania cudownego podwodnego świata.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich szkoleniowców i przedstawicieli klubów. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym wymaganiom i mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie brać udział w rozpowszechnianiu i rozwoju polskiego sportu.
Akademia Sportów Wodnych "3 WATERS"
ul. Małobądzka 6
42-500 Będzin
e-mail: info@3waters.pl
e-mail: sklep@3waters.pl
www.3waters.pl
Producent trenażera pływackiego prezentuje i poleca „IMPERIUM”
Produkt certyfikowany: PN-EN ISO 20957-1:2014-02

Trenażer pływacki „IMPERIUM” to wyprodukowane w Polsce urządzenie służące do tworzenia oporu w treningu pływackim. Przystosowane jest do jednoczesnego użytkowania przez dwóch sportowców.
Pływak jest przymocowany do linki pasem i płynąc podnosi kubeł z wodą. Dzięki systemowi łożyskowanych rolek nierdzewnych linka rozciąga się na długość 25 m. Opór reguluje się ilością wody wlanej do kubłów, dzięki czemu można wykonać wielopowtórzeniowy trening wytrzymałości na małym ciężarze, czy trening mocy na dużym ciężarze. Główną przewagą nad popularnymi w treningu oporowym gumami jest stały opór na całej długości basenu oraz duży zakres regulacji oporu.
Urządzenie zostało zgłoszone do Urzędu Patentowego w 2018 roku.

Zalety:
1. Rozmiar – 160 cm szerokości pozwala na idealne wpasowanie urządzenia pomiędzy dwa słupki na
    każdym basenie
2. Równowaga – cztery antypoślizgowe stopy zapewniają trenażerowi stabilny kontakt z podłożem bez
    konieczności kotwienia

Dane techniczne:
• Urządzenie posiada certyfikat i jest wykonane zgodnie z wymogami normy: PN-EN ISO 20957-1:2014-02
• Cała konstrukcja wykonana jest z lekkiego i niepodatnego na korozję aluminium
• Rolki wraz z łożyskami i trzpieniami są wykonane ze stali nierdzewnej
• Urządzenie stoi na czterech antypoślizgowych stopach włoskiej produkcji przymocowanych do urządzenia
  zawiasami kulowymi, dzięki czemu może stać na posadzce ze spadkiem nie tracąc przyczepności
• Wytrzymałe zbiorniki na wodę o pojemności 75 l wykonane są z polietylenu.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszym rozwiązaniem!

PPHU ARKA
Kuźnica Podleśna 7
42-510 Wojkowice Kościelne

+48 883-584-584
imperiumswim@gmail.com
www.imperium-swim.pl
 
Informacja dla sponsorów
Konferencja jest doskonałą okazją do rozpowszechnienia wizerunku i zaprezentowania oferty Państwa firmy. W kwestiach związanych z promocją i wsparciem wydarzenia, np. przez zamieszczenie reklamy / prezentacji w materiałach konferencyjnych, wystąpienia w ramach wybranego sponsorowanego panelu, prezentacji logo, banerów reklamowych i innych form reklamy, szczegółowych informacji udzieli Państwu Katarzyna Urbańczyk-Kogut (e-mail: Katarzyna.Urbanczyk@aknet.biz.pl, tel. kom.: 601 891 861).
 
Projekt AKNET