Główna Program Prelegenci Rejestracja Lokalizacja Sponsorzy i partnerzy Organizatorzy Kontakt Edycje


SPONSORZY I PARTNERZY

Sponsor Panelu Tematycznego 6

Variopool Polska Sp. z o.o. – reprezentuje holenderską firmę Variopool B.V. Od 1968 r., lider na rynku ruchomych den i pomostów przegradzających do basenów, projektuje, wytwarza, instaluje oraz serwisuje produkty ze swojej szerokiej oferty. Ruchome dna, pionowe i poziome pomosty przegradzające, ścianki przegradzające do wszystkich rodzajów basenów projektowane i produkowane są na indywidualne zamówienie we wszystkich rozmiarach. Przeznaczone są do basenów rekreacyjnych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz prywatnych. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie obiektów, dając możliwość łatwej zmiany ich parametrów i przystosowania do oczekiwań różnych grup użytkowników.
Pierwsze ruchome dno firma Variopool zainstalowała w Holandii w 1969 r. – funkcjonuje ono do dziś. Od tego czasu potentat branży basenowej zrealizował ponad 900 projektów na całym świecie. Synonimem nawy firmy jest innowacyjność a dewizą: jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. Niewątpliwie dzięki tak solidnemu podejściu firma jest dzisiaj partnerem takich organizacji, jak m.in.: KNZB, LEN, FINA, FIFA, czy PZP.

Variopool Polska Sp. z o.o.
variopool.pl

Partner

Patronat medialny

                    

Informacje dla sponsorów

Konferencja jest doskonałą okazją do rozpowszechnienia wizerunku i zaprezentowania oferty Państwa firmy. W kwestiach związanych z promocją i wsparciem wydarzenia, np. przez zamieszczenie reklamy / prezentacji w materiałach konferencyjnych, wystąpienia w ramach wybranego sponsorowanego panelu, prezentacji logo, banerów reklamowych i innych form reklamy, szczegółowych informacji udzieli Państwu Katarzyna Urbańczyk-Kogut
(e-mail: Katarzyna.Urbanczyk@aknet.biz.pl, tel. kom.: 601 891 861).

 
 
 
 
 

Projekt AKNET